BIERZMOWANIE – KATECHEZA PRZYGOTOWUJĄCA

kontakt: o. Witold Trawka SJ

e-mail: bierzmowanie@jezuici.opole.pl

  • w naszej diecezji przygotowanie trwa 3 lata;
    • 3. rok przygotowania i bierzmowanie – 3. klasa gimnazjum
    • 2. rok przygotowania – 2. klasa gimnazjum
    • 1. rok przygotowania – 6. i 7. klasa szkoły podstawowej
  • jeśli są powody, żeby przygotowywać się w nie swojej parafii, należy poprosić swojego proboszcza o pisemna zgodę.

3. rok przygotowania do bierzmowania (III klasa gimnazjum)

11. września – godz. 16:00 – pierwsze spotkanie
18 .września – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

16. października – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
30. października – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

6. listopada – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
20. listopada – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

4. grudnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
18. grudnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

5. lutego – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
19. lutego – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

5. marca – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
19. marca – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

9. kwietnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)
23. kwietnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:15 (2. gr.)

2. rok przygotowania do bierzmowania (II klasa gimnazjum)

11. września – godz. 17:00 – pierwsze spotkanie
25. września – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

23. października – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

13. listopada – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)
27. listopada – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

11. grudnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

29. stycznia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

12. lutego – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)
26. lutego – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

12. marca – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

16. kwietnia – godz. 15:30 (1. gr.) i 16:20 (2. gr.)

1. rok przygotowania do bierzmowania (6-7 kl. szkoły podstawowej)

Spotkania przed bierzmowaniem dla młodzieży szkoły podstawowej odbywają się w następujących terminach:

  • w czwartek o godz. 15:30 – 1. grupa, 
  • w czwartek o godz. 17:15 – 2. grupa 
  • w niedzielę o godz. 10:10 – 3. grupa

wrzesień 2017 r.

24. września (niedziela) – godz. 10:20 – spotkanie dla wszystkich

październik 2017 r.

     8. października (niedziela) – godz. 10:20 – spotkanie dla wszystkich
26. października (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); – godz. 16:15 (2. grupa); – godz. 17:15 (3. grupa)
29. października (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

listopad 2017 r.

9. listopada (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
12. listopada (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
23. listopada (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
26. listopada (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
30. listopada (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)

grudzień 2017 r.

     3. grudnia (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
14. grudnia (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
17. grudnia (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

styczeń 2018 r.

parafialna wizyta duszpasterska „Kolęda” oraz ferie zimowe

luty 2018 r.

1. lutego (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
4. lutego (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
15. lutego (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
18. lutego (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

marzec 2018 r.

1. marca (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
4. marca (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
15. marca (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
18. marca (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

kwiecień 2018 r.

12. kwietnia (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
15. kwietnia (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
26. kwietnia (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
29. kwietnia (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

maj 2018 r.

10. maja (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
13. maja (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)
24. maja (czwartek) – godz. 15:30 (1. grupa); godz. 17:15 (2. grupa)
27. maja (niedziela) – godz. 10:10 (3. grupa)

 

cdn.