II Niedziela Wielkiego Postu

Dziś, o godz. 17.00, Gorzkie Żale. Także dziś rozpoczynają się rekolekcje akademickie, które potrwają do wtorku. Msze święte z naukami o godz. 20.00.

W naszej parafii wystartowała Akcja Wielkopostna Z Dobrego Serca.Chcemy pomóc czterem konkretnym rodzinom. Na stronie parafii znajduje się zakładka: Akcja, tam można wybrać jedną z czterech rodzin lub część ich potrzeb i zgłosić swoją chęć pomocy. Zapraszamy Was do wspólnego dobra.

We wtorek, podczas Mszy św. wieczornej modlić się będziemy w intencji naszego Seniora – o. Józefa, zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy.

W środę, Krucjata Różańcowa, zaprasza na marsz pokutny. Szczegóły znajdują się na plakatach. 

W czwartek, na 14.00, do Starej Księgarni, zapraszamy naszych Seniorów.

W piątek droga krzyżowa o 17.30 i 19.00. W tym dniu zapraszamy na kolejne spotkanie formacji dorosłych. Spotkanie rozpocznie się od drogi krzyżowej w kościele o 19:00.

W sobotę zapraszamy na rekolekcje dla cztero i sześcio-latków. Zapisy przez stronę parafialną, w zakładce Katecheza Dobrego Pasterza. 

W zeszłą niedzielę na fundusz remontowy zebraliśmy 10 192. Bardzo Wam dziękujemy, szczegółowe rozliczenie znajdziecie na stornie i w gablocie. 

31 marca odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby naszej parafialnej Caritas. 

W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego. 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli. 

dowiedz się więcej

I Niedziela Wielkiego Postu

ORozpoczęliśmy Wielki Post. Zapraszamy Was na Drogi Krzyżowe, w każdy piątek o godz. 17.30 i 19.00 (dla zapracowanych) oraz na Gorzkie Żale, w niedziele o godz. 17.00.

W Środę Popielcową nie zbieraliśmy tacy, a to dlatego, że chcemy nas zaprosić do wielkopostnej jałmużny. Ruszamy z projektem, który dobrze zafunkcjonował w zeszłym roku – Akcja Wielkopostna Z Dobrego Serca. Chcemy pomóc czterem konkretnym rodzinom, które są znane parafii, kupując im to, czego realnie potrzebują. Chcemy Was do tego projektu zaprosić. Na stronie Parafii znajdziecie zakładkę: Akcja, tam można wybrać jedną z czterech rodzin lub część ich potrzeb i zgłosić swoją chęć pomocy. Skontaktuje się z Wami opiekun rodziny i ustalicie szczegóły. Zapraszamy Was do wspólnego dobra -> KLIK.

Rekolekcje Wielkopostne będą podzielone na dwa etapy. Pierwszy będzie przygotowaniem do Paschy. W piątek przed Niedzielą Palmową, o godz. 19.00, przeżyjemy wieczór pokutny; a w Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę zapraszamy Wszystkich na godzinę 19.00, do kościoła. Każdego dnia będzie krótka homilia, a później modlitwa w ciszy. Drugi etap będzie we Wtorek Wielkanocny, spotkamy się o 19.00, na wspólnej modlitwie uwielbienia. Prosimy Was byście zaplanowali sobie te dni, abyśmy jako wspólnota, mogli razem się przygotować i razem świętować. 

We wtorek po mszy św. wieczornej w starej księgarni kolejne spotkanie z cyklu „Katechizm ilustrowany”. Tym razem tematem będzie ikonografia Ukrzyżowania.

W czwartek, na 14.00 zapraszamy do kawiarenki naszych Seniorów, a o 17.30 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W sobotę, w salce pod kościołem, o godz. 9.00, odbędą się warsztaty plastyczne. Zapisy telefonicznie nr tel. 603 935 883. Koszt warsztatów 5zł/osoby.

23 marca, w sobotę, zapraszamy na rekolekcje dla cztero i sześcio-latków. Zapisy przez stronę parafialną, w zakładce Katecheza Dobrego Pasterza -> KLIK.

W gablocie i na stronie parafii [KLIK] znajdziecie List na Wielki Post, autorstwa bp Andrzeja.

Gościa Niedzielnego można nabyć w zakrystii.

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej