II Niedziela zwykła

Dziś, o godz. 19.30. kolejne spotkanie wokół duchowości ignacjańskiej. Serdecznie zapraszamy do kaplicy Xaverianum. 

Bardzo dziękujemy za przyjęcie nas podczas kolędy. To naprawdę były dobre spotkania i jak zawsze mieliśmy mocne przekonanie, że chcecie nas Państwo przyjmować w swoich domach. Przy tej okazji przypominamy, że zawsze możemy się spotkać poza czasem kolędowym, czy to na plebanii, na kawie, czy możecie zaprosić konkretnego ojca do siebie. Wiemy, że pomyłkowo zdarzyło się nam pominąć niektóre mieszkania – bardzo przepraszamy. 
Informujemy, że podczas kolędy ofiarowaliście nam 3700 zł. Przekazaliśmy te pieniądze na rzecz jezuitów pracujących na Ukrainie. Bardzo dziękujemy. 

Dziś taca kolędowa. Dziękujemy za złożone ofiary, które w tym roku zasilą budżet remontowy naszej nowej sali parafialnej. Prace w Starej Księgarnisą na następującym stopniu zaawansowania: położone są nowe instalacje: elektryczna i wodno-kanalizacyjna, przebita jest ściana do pokoju zabaw, usunięto ścianę starego zaplecza, zrobiona jest nowa wylewka podłogowa w części kuchennej, wybudowana została ściana i nowe WC.  

Przy ołtarzu stoi nowy krzyż procesyjny. Autorem jest o. Przemek. Krzyż jest dwustronny. Warto się mu przyjrzeć z bliska. 

W zeszłą niedzielę zbieraliśmy tacę remontową. Zostało zebrane: 10209 zł. Szczegóły rozliczenia znajdziecie w gablocie i na stronie parafii [KLIK]. 

W czwartek, o godz. 14.00, spotkanie dla naszych Seniorów w kawiarence.

W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o 18.00, oprawę muzyczną zapewni zespół wokalny: Canto con gioia. Po Mszy świętej zespół zaprasza na mini koncert. 

„Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii. 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej

Niedziela Chrztu Pańskiego

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz remontowy. Bardzo dziękujemy. 

W naszej parafii Kolędę, czyli wizytę duszpasterską kończymy w poniedziałek. Parafianie, którzy nie mogli przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie będą mogli uczynić to podczas kolędy dodatkowejwe wtorek, 15 styczniaAdresy prosimy składać w kancelarii lub zakrystii. 

Zapraszamy na spotkanie wspólnoty młodych dorosłych żyjących duchowością ignacjańską w życiu codziennym o nazwie „Grupa robocza 25 plus”. Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek po mszy św. o godz. 18:00. Spotykamy się w zakrystii. 

Kolejne spotkanie z cyklu „Katechizm ilustrowany” odbędzie się we wtorek po mszy św. o 18:00 w kawiarence parafialnej. Tematem będzie ikonografia Chrztu Pańskiego.

Zapraszamy na Spotkanie Senioróww kawiarence w Xaverianum w czwartek, od 14.00.W przyszłą niedzielę będzie zbierana taca kolędowa, która będzie wsparciem remontu naszej nowej sali parafialnej, która powstaje w miejscu księgarni. 

dowiedz się więcej