• headerimg.jpg

Otwarte Serce - 2010

Podczas kwesty przy naszym kościele, która zastała przeprowadzona w ramach akcji "Otwarte Serce" w dniach 27-28 listopada 2010 r. zebrano 2.653,90 PLN.

Pieniądze zostały wpłacone na konto Fundacji "DOM" z przeznaczeniem na turnus rehabilitacyjny dla Ewy.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i kwestującym wolontariuszom!

 

Podziękowanie i potwierdzenie przelewu

OTWARTE SERCE 2010 - Pomoc 21-letniej Ewie

Od lat we współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych organizujemy akcję charytatywną pod hasłem „Otwarte serce". Celem tegorocznej akcji jest pomoc 21-letniej Ewie, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. W następną niedzielę (28 listopada) młodzież z ZSE w Opolu będzie kwestować po Mszach św. na sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Ewy. Honorowy patronat objął ks. bp. Andrzej Czaja.

Więcej informacji:

OTWARTE SERCE 2009

Celem akcji była pomoc 14-letniej Oli Kempny z Opola, u której w 2006 roku wykryto złośliwy nowotwór kości udowej. Od tej pory Ola przebyła kilka zabiegów chirurgicznych i wiele chemioterapii. Podczas kwesty w szkole udało nam się zebrać 2926, 89 PLN na leczenie Oli.

Pomagaliśmy również dzieciom znajdującym się pod opieką fundacji Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu. Jej celem jest opieka nad dziećmi nieuleczalnie chorymi i ich rodzinami. Hospicjum otacza dzieci opieką w chwili, gdy nie można już powstrzymać postępu choroby i pozostaje leczenie objawów jak ból oraz towarzyszenie w ostatnich chwilach życia. Na ten cel zebraliśmy 6896,30 PLN podczas kwesty przy kościele Ojców Jezuitów w Opolu.

Czytania na dziś

Zamawianie intencji

Zamów intencje przez internet:

intencje do Judy Tadeusza
prośby i podziękowania do Serca Pana Jezusa
prośby i podziękowania do Matki Bożej

Pętla indukcyjna

petla ind

deon pl 200

Fundusz remontowy

remont_dachu_2011

Modlitwa w drodze

modlitwa_w_drodze

Podaruj 1% podatku