Ogłoszenia duszpasterskie – 4maja 2025 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA  

1. Nabożeństwo majowe…

… od czwartku, codziennie o godz. 17.30. W czasie nabożeństwa  towarzyszy nam książka papieża Franciszka Ave Maria,w której Ojciec Święty wyjaśnia tajemnicę Maryi słowami modlitwy Zdrowaś Mario

2. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP…

… w naszym kościele zapoczątkowaliśmy przed rokiem, 12 maja, śpiewamy je w każdą niedzielę o godz. 7.35

3. Msza ku czci Ducha Świętego…

… w której modlimy się o Jego światło dla naszego serca, jutro, w pierwszy poniedziałek m-ca, o godz. 18.00

4. Msza zbiorowa za zmarłych…

we wtorek, o godz. 18.00

5. Kawiarenka Seniora…

… zaprasza w każdy wtorek od 14 do 17.

6. Spotkanie z Raymondem Naderem…

… odbędzie się w środę. Zapraszamy najpierw na Mszę o godz. 18.00, a później Raymond Nader podzieli się tym jak doświadczył widzeń św. Szarbela. Po nocy pełnej niewytłumaczalnych wydarzeń na jego ramieniu pojawił się znak pięciu palców. Warto przyjść i posłuchać tego niesamowitego świadectwa.

7. Czwartki ze Świętymi…

… tym razem przypada uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

8. Majówkowy Apel…

pod kapliczką na placu kościelnym, w blasku świec, w połączeniu z litanią loretańską, ma miejsce w czwartki o godz. 21.00

9. Piątkowe wieczory (modlitewne)…

… przed nami drugi piątek miesiąca, w którym modlimy się w intencji małżeństw i rodzin. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie modlitewne w ramach cyklu W drodze ze Zmartwychwstałym.

10. Bierzmowanie…

… naszej młodzieży będzie miało miejsce w piątek o godz. 18.00,  w kościele św. Karola Boromeusza na Chabrach.

11. O. Waldemar…

… w poniedziałek obchodzi swoje imieniny (i urodziny). Otoczmy go w tym dniu naszymi gorętszymi modlitwami.

12. Nieprawdziwe ogłoszenie – sprostowanie

W przestrzeni publicznej pojawiło się ogłoszenie jakoby w naszym kościele miała odbyć się „Msza obywatelska za Ojczyznę” o pomyślny wybór konkretnego kandydata na prezydenta.
Chcemy poinformować, że owo ogłoszenie, po pierwsze ukazało się bez naszej wiedzy, po drugie, choć oczywiście polecamy Bogu dobro Ojczyzny, to nie opowiadamy się za żadnym z kandydatów.
W naszym głoszeniu z Dobrą Nowiną staramy dotrzeć się do serca wiernych, a oni sami mają podejmować swoje decyzje, czy to te związane z wyborem prezydenta, czy w jakiejkolwiek innej sprawie.
W trosce o dobre imię naszej parafii prosimy, (1) by nie nagłaśniać owego zajścia, (2) gdy zajdzie potrzeba udzielać wyjaśnienia, (3) a ewentualne napotkane ulotki usuwać – dziękujemy!

Chrystus Zmartwychwstał!

 

Przewijanie do góry