IV Niedziela Wielkiego Postu

ZOSTAŃCIE W DOMU

Jeszcze usilniej niż w zeszłym tygodniu prosimy byście zostali w domu i korzystali z wspólnej modlitwy rodzinnej. Posiłkujcie się transmisjami z środków społecznego przekazu. Jeszcze usilniej prosimy o dyscyplinę tych, którzy przychodzą do kościoła. O higienę rąk i twarzy, o przyjmowanie komunii świętej na rękę i zachowywanie odpowiedniej ostrożności i odległości. Bardzo o to prosimy. Pamiętajmy, że podczas epidemii nie chodzi tylko o nasze – osobiste bezpieczeństwo, ale również o innych. 

W dalszym ciągu wszystkie nabożeństwa (prócz Mszy Świętych) są odwołane, podobnie jak wszystkie spotkania grup duszpasterskich. Dziś, w niedzielę, Msza Święta o godz. 20.00 zostanie odprawiona w kaplicy domowej. Codziennie, w godz. 7.30 – 17.50, w naszej kaplicy istniej możliwość adoracji Pana Jezusa. Prosimy o zachowanie stosownych odległości. 

Bardzo Wam dziękujemy za założone, w zeszłym tygodniu, ofiary na tacę (ok 700 zł). Na ile to możliwe, bardzo Was prosimy o wsparcie. 

Na ten moment wszyscy – jezuici – jesteśmy zdrowi i jesteśmy do Waszej dyspozycji. 

dowiedz się więcej

II Niedziela Wielkiego Postu

Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale, które rozpoczną się o godz. 17.00.

W poniedziałek odbędzie się drugie spotkanie w ramach Rekolekcji w życiu codziennym. O godz. 18.00 odbędzie się Eucharystia, a po niej konferencja. 

We wtorek odbędzie się Msza Święta o miłość, a po niej nastąpi konferencja o. Jacka. 

W czwartek zapraszamy seniorów do kawiarenki, na godz. 14.00. Również w czwartek odbędą się nauki przed-chrzcielne. Zapraszamy rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcili dzieci w kwietniu. 

W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową. O godz. 17.30 lub 19.00. 

W najbliższą niedzielę, 15 marca, po Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy na spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z p. Barbarą Charczuk na temat Komunikacja z nastolatkiem. Miejsce aula o. Józefa Czaplaka.  

Zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 16 maja 2020. Koszt pielgrzymki wynosi 45zł. Zapisy z wpłatą w kancelarii parafialnej lub zakrystii do 26 kwietnia 2020. Szczegółowe informacje u o. Jacka Drabika SJ. 

W gablocie znajdziecie list bp Andrzeja Czai. 

 „Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii. 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej