XI Niedziela Zwykła

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego Parafialnego Festynu. Dziękujemy tym, którzy przynieśli ciasta, wszystkim naszym dobroczyńcom i sponsorom oraz osobom, które pracowały na wielu odcinkach, a dzięki którym, nasz Festyn mógł odbyć się w dobrej atmosferze.

Dziś, o godz. 19.30, w kaplicy akademickiej odbędzie się ostatnie w tym roku formacyjnym spotkanie grupy duchowości ignacjańskiej.

W zeszłą niedzielę na taca remontowa zebraliśmy: 9769.48 zł. Stan naszego funduszu wynosi: 59219.48 zł. 

W poniedziałek, w kawiarence, o 19.00, odbędzie się spotkanie dla ojców, w ramach grupy TATO.net.

Na środę mamy zaproszenie na Górkę. O 16.00 – nowenna z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. A na koniec marsz pokutny, o godz. 18.30.

Również w środę, o godz. 18.00 na placu katedralnym w Opolu odbędzie się koncert, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz renowacji katedry w Opolu.Bilety cegiełki w cenie 30 zł nabyć można w kancelarii. Szczegóły znajdziecie na plakatach.

W czwartek, o godz. 14.00, w kawiarence parafialnej, spotkanie dla Seniorów.

W piątek, o godz. 8.00, odbędzie się Msza Święta dziękczynna na zakończenie roku szkolnego.

Biskup Opolski zaprasza mieszkańców miasta Opola na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny w sobotę 23 czerwca b.r. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20:00 w kościele św. Wojciecha i MB Bolesnej („Na Górce”), następnie w krótkiej procesji uczestnicy udadzą się do katedry, gdzie nastąpi ponowienie aktu zawierzenia miasta opiece Matki Bożej.

W niedzielę, 24 czerwca w godzinach 14.00 – 15.30, przed naszym kościołem będzie miało miejsce spotkanie z Biblią. Zapraszamy Was na wysłuchanie kilku fragmentów Pisma Świętego, do których komentarz w formie dialogu powiedzą: Pan Piotr Kosiak i o. Grzegorz.

W sobotę, 30 czerwca, zapraszamy na całodniowe rekolekcje Totus Tuus. Tematem rekolekcji będzie poświęcenie życia Bogu przez Maryję. Szczegóły na plakacie i ulotkach w przedsionku kościoła oraz na stronie parafii [KLIK].

Każdego dnia (od poniedziałku do piątku), w naszym kościele o godz. 15.00, odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W zakrystii do nabycia jest Gość Niedzielny

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej

X Niedziela Zwykła

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenia naszego Parafialnego Festynu. Czujcie się bardzo zaproszeni do wspólnego świętowania. Przez cały dzień można skorzystać z kawiarenki, od południa zjeść dobrą kiełbaskę, a równocześnie świetnie się pobawić. Wpadajcie.

W zeszłą niedzielę na Świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 775 zł. Bardzo dziękujemy.

We wtorek zapraszamy na ostatnie Msze Święte studenckie, tym razem o godz. 19.00.

Taca dzisiejsza zasili nasz parafialny fundusz remontowy. Bardzo Wam dziękujemy.

Na sobotę mamy zaproszenie od naszych sąsiadów z Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej. O 12.30 można zwidzieć siedzibę Instytutu, przy ul. Grunwaldzkiej 7, o 14.00 w ich ogrodach odbędzie się czytanie bajek – zapraszają szczególnie dzieci, a o 16.00 w naszym kościele odbędzie się koncert chórów. Szczegóły znajdziecie na plakatach.

W niedzielę, 24 czerwca w godzinach 14.00 – 15.30, przed naszym kościołem będzie miało miejsce spotkanie z Biblią. Zapraszamy Was na wysłuchanie kilku fragmentów Pisma Świętego, do których komentarz w formie dialogu powiedzą: Pan Piotr Kosiak i o. Grzegorz. Całość przygotuje Biblia – Audio, jedno z najlepszych słuchowisk biblijnych. W Internecie znajdziecie ich działo czytane przez najlepsze polskie głosy.

Informujemy, że 23 czerwca, w Krakowie święcenia kapłańskie przyjmie Wojciech Werhun – jezuita, który przez wiele lat formował się przy naszym kościele i parafii. Mszę Świętą prymicyjną w naszym kościele odprawi w niedzielę, 1 lipca, o godz. 12.30.

W środę, 20 czerwca, o godz. 18.00 na placu katedralnym w Opolu odbędzie się koncert, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz renowacji katedry w Opolu.Bilety cegiełki w cenie 30 zł nabyć można w kancelarii. Szczegóły znajdziecie na plakatach.

W zakrystii do nabycia jest Gość Niedzielny

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej