II Niedziela Adwentu

Dziś, o godz. 19. 30, w kaplicy Xaverianum, spotkanie medytacyjne w duchu św. Ignacego. 

W zeszłą niedzielę, pod naszym kościołem, kwestował ks. Jacek Krzemień. Nasi parafianie i goście zebrali 12250 zł. Bardzo dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy serdecznie na roraty, codziennie (pon. – pt.) o 18.00, a w sobotę o 8.00, i później na wspólne śniadanie. 

W czwartek, o godz. 14.00, spotkanie dla naszych Seniorów w kawiarence.

W sobotę, o godz. 9.00, w salce pod kościołem odbędą się warsztaty stroików świątecznych. Koszt warsztatów 5zł/osoby. Zapisy telefoniczne: 603935883. 

Za tydzień rozpoczniemy nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je o. Wojciech Werhun. Nauki będą w niedzielę podczas Mszy Świętych, a w poniedziałek i wtorek, po Mszach Świętych o godz. 8.00 i 18.00. 

W najbliższą niedzielę, po Mszy św. o godz. 18:00, odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z o. Grzegorzem Kramerem na temat: „Kościół młodych – żagiel czy balast?”. Miejsce: Aula o. Czaplaka.

Małżonków zapraszamy na Remont Małżeński. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 grudnia, w kościele seminaryjnym. Szczegóły znajdziecie na plakacie.

W imieniu ks. Zygmunta Lubienieckiego zapraszamy na Kolację Wigilijną dla Samotnych i Potrzebujących. Odbędzie się ona w niedzielę, 22 grudnia, o godz. 16.00, w Centrum Wystawienniczym, za CH Karolinka. Zaproszenia do odebrania w zakrystii lub kancalrii. 

W zakrystii i kancelarii można nabyć opłatki, a przed kościołem Panie z Caritas parafialnej rozprowadzają świece na stół wigilijny. 

W kościele wyłożony jest kosz na dary świąteczne dla ubogich. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie. 

„Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii. 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej

I Niedziela Adwentu

W naszej parafii roraty będą codziennie o 18.00, a w soboty o godz. 8.00, po nich zapraszamy na śniadanie w budynku Xaverianum. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii poprowadzi w tym roku o. Wojciech Werhun, odbędą się one w dniach: 15-17 XII (ndz. – wt.). Małżonków zapraszamy na Remont Małżeński. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13-15 grudnia, w kościele seminaryjnym. Szczegóły znajdziecie na plakacie i ulotkach.

Dziś, o godz.16.00, w salce pod kościołem spotkanie Apostolstwa Modlitwy. 

W zeszłą niedzielę, podczas kwesty Caritas, zebraliśmy 4277 zł na rzecz ubogich naszej parafii. Bardzo dziękujemy za Waszą dobroć, a Paniom z Zespołu Charytatywnego za przeprowadzenie zbiórki. 

Od dziś w naszym kościele będzie wystawiony kosz na dary, z których będą robione paczki świąteczne dla ubogich. Prosimy o przynoszenie produktów nie psujących się.

Dziś (i w kolejne niedziele) Panie z naszej Caritas rozprowadzają świecie na stół wigilijny. Także dziś przed naszym kościołem kwestę prowadzi ks. Jacek Krzemień – duszpasterz Wspólnoty Chleb Życia s. Małgorzaty Chmielewskiej. Bardzo Wam dziękujemy za wsparcie. 

We wtorek przypada dzień naszej – parafialnej – modlitwy za Opole. Prosimy o pamięć.

W czwartek zapraszamy seniorów do kawiarenki, na godz. 14.00.

W czwartek, o godz. 18.30, w Starej Księgarni, odbędą się nauki przedchrzcielne.


Zapraszamy w sobotę, o godz. 12.00, na Godzinę Miłosierdzia. 

W kancelarii można nabyć opłatki na stół wigilijny. 

 „Gość Niedzielny” do nabycia w zakrystii. 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej