XX Niedziela Zwykła

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w naszym kościele, od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.30 do 18.00 i w niedziele w godzinach od 13.30 do 16.00.

Zapraszamy na wspólnie odmawianą koronkę do Bożego Miłosierdzia od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.

Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej, w środę o godz. 17.30 oraz na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w czwartek o godz. 17.30.

W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę remontową: 6953 zł. Bardzo dziękujemy za złożone ofiary. Szczegóły rozliczenia są dostępne w gablocie i na stornie parafii.

W dniach od 25 do 28 sierpnia na placu kościelnym będzie można zostawić elektrośmieci, które ostatecznie zostaną zabrane 28 sierpnia, o godz. 15.00. Podobnie, jak w ubiegłych latach zbiórka wesprze polskich misjonarzy. Szczegóły na plakacie i ulotkach.

W zakrystii do nabycia jest Gość Niedzielny.

Życzymy Wam dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej

XIX Niedziela Zwykła

W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze Święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. W tym dniu nieczynna będzie kancelaria parafialna. 

W sobotę, podczas Mszy Świętej wieczornej będziemy modlić się w intencji o. Jacka Drabika, z okazji jego imienin. 

W dniach 25-28 VIII, na placu kościelnym będzie można zostawić elektrośmieci, które ostatecznie zostaną zabrane 28 sierpnia, o godz. 15.00. Podobnie, jak w ubiegłych latach zbiórka wesprze polskich misjonarzy. Szczegóły na plakacie i ulotkach. 

Dziś od godz. 18.00, w Xaverianum będzie można zapisać się do jezuickiej grupy „Pomarańczowej Trójki” oraz nadać bagaż ciężki. 

Opłata za znaczek i legitymację pielgrzyma wynosi 25zł (jeśli z jednej rodziny pielgrzymuje więcej osób, płacą tylko 20zł i każda kolejna osoba po 15zł). Wyższa cena związana jest z koniecznością opłaty dwóch karetek sanitarnych.

Opłata za przewóz bagażu wynosi 35zł (w tym przewóz powrotny). Bagaż ciężki trzeba nadać po zapisaniu się do naszej grupy w niedzielę 11 sierpnia 2019 lub w poniedziałek przed wyjściem pielgrzymki pod kościołem św. Jacka (trzeba wtedy znaleźć samemu, gdzie stoi przewoźnik bagaży naszej grupy).

Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej, w środę o godz. 17.30, oraz na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, w czwartek o godz. 17.30. 

Każdego dnia (od poniedziałku do piątku), w naszym kościele o godz. 15.00, odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie (pon. – sb.) w godz. 7.30 – 18.00, a w niedziele w godz. 13.30 – 16.00. 

W zakrystii do nabycia jest Gość Niedzielny.

Życzymy Wam dobrej niedzieli.

dowiedz się więcej