Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu

  • Strona główna
  • Aktualności
    • Prezent
    • Ogłoszenia parafialne
    • Celebransi/Spowiednicy
    • Intencje mszalne
    • Piątkowe wieczory
      • 1pt – Serce Jezusa
      • 2pt – rodzinny
      • 3pt – młodzieżowy
      • 4pt – Punkt Ignacjański
      • 5pt – Jeden Punkt
    • Msza rodzinna
    • Z życia parafii
  • Parafia
    • Ochrona dzieci
    • Msze święte
    • Nabożeństwa
    • Kancelaria
    • Jezuici opolscy
    • Historia parafii
    • Kościół – Architektura
    • Zdjęcia kościoła
  • Sakramenty
    • ZBIORCZO
    • Chrzest
    • Spowiedź
    • Eucharystia
    • I Komunia
    • Bierzmowanie
    • Małżeństwo
    • Namaszczenie
  • Propozycje
  • Transmisja
    • Transmisja z kościoła
    • Kaplica adoracji
  • Kontakt
    • Kontakt
    • Konto
Strona główna
/
2018
/
luty
/
ogłoszenia parafialne
/
V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła

03/02/2018

Dziś, na 14.00, zapraszamy do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W środę, o godz. 17.30, nowenna do Matki Bożej.

W czwartek, na 14.00 zapraszamy do kawiarenki naszych Seniorów, a o 17.30 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek, kancelaria wieczorem będzie nieczynna – bardzo przepraszamy za tą zmianę w tym tygodniu.

W piątek, zapraszamy na Mszę Świętą w intencji rodzin naszej parafii. Po Mszy zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem, a później do spotkania dzielenia się wiarą z innymi.

W sobotę, 10 lutego, na godzinę 10.00 zapraszamy na Eucharystię Chorych i tych, którzy się nimi opiekują oraz wszystkich, którzy chcą prosić Boga o zdrowie dla siebie i innych. Po Mszy Świętej, w budynku Xaverianum odbędzie się spotkanie przy kawie. Prosimy sąsiadów i rodziny o zorganizowanie dojazdu zainteresowanym do kościoła.

Zapraszamy wszystkich, którzy bardziej chcieliby zaangażować się w życie naszej parafii. Spotkanie odbędzie się, w sobotę 10 lutego, o 15.00, rozpoczynamy Mszą Świętą, w kaplicy akademickiej. Przy okazji przypominamy, że w kościele, w przedsionku jest skrzynka, do której można wrzucać swoje propozycje i uwagi skierowane do Rady Parafialnej.

W przyszłą niedzielę, o godz. 19.30, w kaplicy Xaverianum, odbędzie się kolejne spotkanie wokół duchowości św. Ignacego. Tym razem będziemy się uczyć medytacji ignacjańskiej.

Otrzymaliśmy także zaproszenie z Opolskiego Hospicjum do wspólnej modlitwy za chorych. Msza Święta odbędzie się w kościele NMP Nieustającej Pomocy, w niedzielę – 11 lutego, o godz. 16.30. Zaproszenie znajdziecie w gablotce.

Zaproszenie dla osób, które mają kredyty w frankach szwajcarskich. W naszej parafii istnieje możliwość bezpłatnych porad ekonomisty – p. dr Rafała Parvi, dotyczących problemów kredytów w CHF. Konsultacje będą się odbywać w co drugą środę, w pomieszczeniu naszej kancelarii parafialnej, w godzinach: 17.00-18.00. Najbliższe terminy: 7 i 21 lutego. Szczegóły znajdziecie na stronie parafii, w zakładce „propozycje” [KLIK].

Bardzo dziękujemy Panom: Sławkowi, Tomaszowi, Robertowi, Łukaszowi i Marianowi za posprzątanie naszego kościoła z dekoracji świątecznych.

Gościa Niedzielnego można nabyć w zakrystii.

 

Naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli.

Nowe świeczniki
Intencje mszalne – 4 – 10 lutego 2018
Strona główna Ogłoszenia Intencje Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opolu © 2017 | Polityka prywatności | Wykonanie: linknet.pl

Wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych — zamówienia nie będą realizowane. Odrzuć

Wykorzystujemy ciasteczka - zapoznaj się z polityką prywatności.